Stoke relish Man City tarihi

Pulis, Jonathan Walters’ın (iki) Matthew Etherington, Robert Huth ve Kenwyne Jones’un golleri atmasının ardından gelecek ayki ebeveyne ithaf edecek. Pulis.Rampant Stoke, 24 saat önce galibiyete geçti, ancak Stoke ilk FA Cup finaline girdi: “Oyuncularım 14 Mayıs’ta finalde buraya geri gelmek ve iyi bir başlangıç ​​yapmak için bundan büyük bir güven alacak” dedi. yarı yarıya üçüncüsü ve Bolton menajeri Owen Coyle, performanslarından dolayı tarafını çarptı: “Bu benim en kötü günlerimden biri” dedi. Yapabileceğimiz yere yakın. İyi performans sergiliyorsanız iyi uyuyabilirsiniz, ancak bu ağızda kötü bir tat bırakır. Hapisten çıktık. ”Bolton kaptanı Kevin Davies,“ Utanıyorum ve utanıyorum. Bu korkunç bir deneyim oldu. Sadece ne olduğunu bilmiyorum. Bu gerçek Bolton değildi. ”Ancak Wolves Grimsby’yi 1939’da aynı skorla yendiğinden beri en büyük FA Cup yarı finalini kazanan 35.000 Stoke hayranı sevinçliydi. Pulis, Pulis’in 1972’den beri Stoke’nin ilk büyük ödülünü kazanması için dünyanın en zengin kulübünün üstesinden gelme görevini üstlendi. “Oyuncular bugün bunu benimsedi” dedi. “Geri dönmeyi dört gözle bekleyecekler.”
harika bir futbol kulübüne karşı oynayacağımızı biliyorum
gelenek. Manchester City buna çok para attı ama yapacağız
Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. ”Pulis, Gillingham’ı yönetirken 12 yıl önce Manchester City’de play-off finalini kaybettiği için Wembley’e gitmemişti.“ Geçen hafta ilk kez oldu. geri döndü, ”dedi.
Premier Lig futbolundan emin olmak için başka bir galibiyet almanız gerektiğini söyledi
Gelecek sezon ancak kendi futbol stillerinin eleştirilmesini beklemiyor
Sonuna kadar: “Sahip olduğum ve yapabileceğim en iyi işi yapıyorum. Bu, eleştirilerimizi susturacağından emin değilim, ”dedi Pulis:“ Her zaman o damgalama var ama sen sensin. ”Pulis, FA Cup’ın büyük bir hayranı ve şöyle dedi:“ Bu benim için çok önemli olacak. takımı finalde yönlendir. “Ben
Annemle çocukken, o Kupası finallerini izlediğimi hatırla
ve baba. Annem kıyafetlere bakardı, baba ve ben izlerdim
futboldan sonra dışarı çıkıp futbol oynardım. “Maalesef, bu yıl annemi ve babamı kaybettim. Ama şimdi Stoke o zengin FA Cup final tarihinin bir parçası olacak ”dedi.

Bir cevap yazın